КвітеньКвітень  2020  

 Як PLANET індустріальні Modbus шлюзи допомагають прискорити індустріальний IoT  Головна тема

Як PLANET індустріальні Modbus шлюзи допомагають прискорити індустріальний IoT

 
Цього року COVID-19 справила величезний вплив на глобальну економічну ситуацію, завдавши сильних ударів багатьом галузям. І все-таки нові можливості все ще знаходяться в розпалі цієї пандемічної сутінки. Оскільки обмеження на поїздки по всьому світу спричиняли незручності, особливо діловим людям, кількість людей, які працюють вдома або працюють віддалено, зростає, тим самим збільшуючи використання споруд на базі IoT та IIoT.

   Маючи надійний досвід роботи в мережевій інфраструктурній технології, PLANET взявся за промислову автоматизацію, випустивши свою передову серію індустріальних Modbus шлюзів. Підключаючи звичайні пристрої з RS232/422/485 інтерфейсом до мереж Modbus TCP/IP, серія PLANET Industrial Modbus Gateway забезпечує простий та економічно ефективний спосіб отримати переваги віддаленого управління в режимі реального часу та доступності даних щодо вологості, тиску, повітря або якість води та іншого в лабораторії, центрі обробки даних або в магазині, щоб забезпечити стабільну роботу підприємства. Щоб дізнатися більше про PLANET Industrial Modbus Gateway, перейдіть за посиланням.


Нове покоління 60 - 95 Вт PoE++ подовжувачів 

Індустріальний Gigabit PoE подовжувач, оснащений алюмінієвим IP67 корпусом, 1 порт 802.3bt PoE++ до 2 портів 802.3at


IPOE-E302

PLANET IPOE-E302

Дивіться відео
(англійською мовою)

Embedded World 2020
L3 індустріальний 8-портовий 90-ватний PoE++ керований Ethernet комутатор з 20G SFP+ Uplink (IGS-6325-8UP2S2X)  Максимізація ефективності роботи за допомогою універсальної системи управління мережею PLANET


Забезпечення мобільності та безпеки мережі за допомогою маршрутизаторів серії PLANET VPN 

Ідеальне послідовне рішення для віддаленного управління

RS232/422/485 Serial-до-Ethernet сервери


PLANET IVR-100

  PLANET ICS-110 / ICS-115A


Copyright © 2020 Vector Kiev. All rights reserved.