Новини "Вектор" Київ. Обладнання Planet. Лютий 2020  

   Дебют інтелектуальної системи управління індустріальними мережами PLANET на Embedded World 2020

   PLANET Technology Corporation, провідна в світі мережева компанія, що базується на інтелектуальній власності, візьме участь у Embedded World 2020, що проводиться на міжнародному ярмарку вбудованих технологій у Нюрнберзі, Німеччина, 25-27 лютого (Зал 2-545).
 
  Інтелектуальні рішення PLANET що до управління мережею та енергозабезпеченням разом із всеосяжними передовими мережевими пристроями дебютують на виставці, тим самим взявши на себе зобов'язання внести останні інновації у додатки IoT, IIoT та IoV.

   PLANET представить Інтелектуальну систему управління мережею, вбудовану в зручну для користувачів компактну сенсорну панель, зробивши прорив у цій галузі. Без необхідності встановлювати систему управління мережею на комп’ютері, інтелектуальна система управління мережею PLANET дозволяє ІТ-адміністраторам централізовано контролювати всі пристрої в мережі за допомогою зручного для користувача графічного інтерфейсу. Крім того, PLANET запровадить перший у світі контролер відновлюваної енергії з сенсорним екраном (touchscreen Renewable Energy Controller) при поєднанні зі своїм PoE комутатором, що керується від відновлюваної енергії (Renewable Energy PoE Managed Switch), дозволяє ІТ-адміністраторам керувати мережею та живленням через Ethernet у віддалених районах, таких як національний парк, ліси тощо. Доступ до даних у реальному часі через контролер сенсорної панелі для стану зеленогї енергії, середнього енергоспоживання, миттєвого використання PoE та багато іншого, ефективність для мережевих комунікацій із широким покриттям у віддалених середовищах значно підвищується.

   Для виконання розумних виробничих та IIoT-додатків PLANET продемонструє повний спектр індустріальних мережевих пристроїв PoE++ 802.3bt (Industrial 802.3bt PoE++ networking devices), що мають надмірну потужність 95-ватт інжектора через один порт. Ці продукти включають керовані комутатори Layer 3 з функціями кібербезпеки, комутатори зрезервуванням кільця, подовжувачі PoE, медіаконвертери та інше для прискорення створення мережевої інфраструктури у жорстких умовах. Що стосується автоматизації будівлі / фабрики та інтелектуальної транспортної системи, то ефективність мережі та безпека інформації - це основна увага PLANET, він запустив новітні інновації індустріального рівня, включаючи маршрутизатори VPN безпеки та мережеві рішення індустріальної автоматизації, що складаються з шлюзів Modbus, пристроїв EtherCAT і послідовних серверів (Security VPN Routers, and Industrial Automation Networking Solution, Modbus Gateways, EtherCAT devices, Serial Servers). Крім того, на виставці будуть також представлені  індустріальні комутатори компактного розміру та сенсорні РК-пристрої плоского типу, спеціально розроблені для встановлення у обмежених місцях.

   У відповідь на тенденцію застосувань IoV, PLANET продемонструє свої Ethernet комутатори, сертифіковані EN50155, L2+ керовані комутатори з сертифікацією E-mark, стільникові бездротові шлюзи 4G LTE та Long Reach Power over Ethernet/Coaxiall, щоб реалізувати стабільні та ефективні мережеві передачі в рухомих транспортних засобах.


Copyright © 2020 Vector Kiev. All rights reserved.